Karton Çanta

Karton Çanta

_

Kağıt Torba; Farklı kağıt gramajlarında (155 gr ile 250 gr arası tavsiye edilir) American Bristol, Kuşe, Kahverengi Kraft, Kuşe Kağıt, Lux Triplex, Normprint, Exprint; Fantazi gibi birçok kağıt çeşidine ofset baskı tekniği uygulanarak makine ve el işçiliği ile üretilen çanta çeşididir.

Kozmetikten gıdaya, ayakkabıdan tekstile, mücevherden züccaciyeye, fuar organizasyonlarından teknolojiye kadar birçok sektör tarafından kaliteli ve şık görünümü nedeniyle tercih edilmektedir. Özellikle perakende sektöründe kaliteli ürünleri taşımak amacıyla müşterilerin beğenisine sunulan bu çantalar birden fazla kez kullanılabildiği için geri dönüşüm açısından da çevre dostudur. Günlük hayatımızın her alanında kullanabileceğimiz kağıt poşetler bu anlamda markanızın bilinirliğini arttıran bir reklam aracıdır.

Kağıt Çanta ve Özel Tasarım Çanta

_

Özel Tasarım Çanta Profesyonel işçilik ekibimiz, dilediğiniz özel katlama çeşitlerinde ve seçeceğiniz ip, aksesuar gibi konularda temiz, kaliteli hizmet vererek ürünlerinizin sevkiyata hazır olmasını sağlar. Bu aşamada yüklemelerimizi yüksek kapasitemiz ile yılbaşı, bayramlar veya özel günler öncesi yaparak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Dünyanın en güzel ürününü yapsanız bile mağazanızda müşterinize verecek bir Kağıt poşetiniz yoksa ne yazık ki bir anlam ifade etmiyor. Bunun bilincinde olan firmamız 23 yıllık perakende tecrübesi ile müşterileri ile her zaman iletişim halinde olup, gerekli planlamayı yapmakta, erken üretim ve gerektiğinde stoklama yaparak depolama ve sevkiyat kolaylığı sağlamaktadır.

Kağıt: Amerikan Bristol Kağıdı, Kuşe Kağıt, Beyaz Kraft, Kahverengi Kraft Kağıt, Triplex Karton veya Fantezi Kağıt
Baskı Sayısı: 1,2,3,4,5,6,7,8 ekstra renk veya 4(CMYK) Renk
Laminasyon: Mat, Parlak, Renkli, Hologram Selefon
Yaldız: Altın, Gümüş, Bronz, Hologram ve birçok renk seçeneği
Gofre: Logo veya yazı üzerine kabartmalı ve ezilmiş olarak uygulanabilir.
Serigrafi: Lak, Sim, Kum Lak
İplik: Polyester, Pamuk, Kağıt İpliği, Kurdeleler, Jüt İpliği veya El Geçmeli