_

Hakkımızda

Arslan Matbaacılık olarak 23 yılı aşkın süredir Ofset, Oluklu, Sert Kutu ve Karton Çanta, Kraft Çanta konusunda yüzlerce firmaya profesyonel hizmet vermekteyiz.

Fason üretimle başlayan Hizmet Alanımız, yıllar içinde tam hizmet matbaa olma yolunda emin adımlarla ilerlemiştir. En önemli hizmetin iletişim olduğu günümüzde, müşterilerimiz için tüm değişiklikleri ve ilerlemeleri bu yolda yapmaktayız. Bu Yeniden Yapılanma Konusunda Yeni Bir “Hakkımızda” Yazısı Yazmanın Sandığımız Ve Anlattığımız Kadar Kolay Olmadığının Biliyoruz.

“Disiplinli ve Programlı Çalışıyoruz.”
“İşimizi Gerçekten Seviyoruz.”
“Yüzümüzü Daima Dışa Döndürüyoruz.”
“Sorun Odaklı Değil, Çözüm Odaklı Bir Yaklaşım Sunuyoruz.”
“Zamanın parayla satın alınamayacağının bilincindeyiz.”

Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibi dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.
Elbette bizi farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Vaktiniz olduğunda detaylı tanışmak ve referanslarımızı görebilmek için ofisimize bir kahve içmeye bekliyoruz…

VİZYONUMUZ
Koşulsuz müşteri memnuniyeti ile yola çıkan ARSLAN MATBAACILIK, matbaacılık alanında adından söz ettiren ve aranılan bir firma olma vizyonuna sahiptir.

GÖREVİMİZ
Alanında Eğitimli Personeli ile Kaliteli Hizmeti Ürünle Birleştiren ARSLAN MATBAACILIK bugün olduğu gibi gelecekte de beklentilerinizin ötesinde hizmet vermeye devam edecektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşteri Memnuniyetini Esas Alarak “Mükemmel”i Standartlaştırmayı Hedefler. Kalite ve Verimliliğe Ulaşmak İçin; Çalışanlarımıza gerekli her türlü eğitim, destek ve donanımın sağlanması, çalışanlarımızın memnuniyetinin ve verimliliğinin artırılması ve korunması için çalışma ortamının korunması ve geliştirilmesi amaçlanmaktadır.