_

Özel Tasarım Kutu

Kurulduğu günden bu yana her zaman en iyiyi, en kısa sürede üretmeyi ilke edinen  ARSLAN MATBAA, sektörde aralıksız olarak yaptığı yatırımlar ile teknolojinin son imkânlarını kullanmayı hedeflemektedir.


Firmamız, üretim hayatına başladığı günden bu yana farklı sektördeki birçok büyük firmanın çözüm ortağı olmuştur.


Özel Tasarım Kutu Üreten Firmamız, genel işleyişinin her noktasında, alanında uzmanlaşmış, üstün bilgi birikimi ve tecrübeye sahip bir ekiple çalışmalarını sürdürmektedir. Ekibimiz, siz değerli müşterilerimizden gelebilecek tüm özel üretim taleplerinizi yerine getirebilecek yeterliliktedir. Kutu üretiminin her safhası kendi fabrikamızda gerçekleşmektedir. Sürekli olarak değişik kutular ürettiğimiz için gerekli alt yapı elimizde hazır bulunmaktadır. Bu avantajımızdan dolayı çok hızlı operasyonlar gerçekleştirebilmekteyiz. Kutu üretimi ve tasarımı konusunda uzman ekibimiz siz değerli müşterilerimiz için en etkili ve sonuca odaklı tasarım çalışmasını yapar, imalat birimimiz ise otomatik makinelerde el değmeden kutularınızı üretir. Size de kusursuz işçilik ile üretilmiş, zamanında teslim edilmiş ürünlerinizin keyfini çıkarmak kalır.

Özel Tasarım Kutu

_

MUKAVVA SIVAMALI KUTU
Sıvamalı kutuların yuvarlak formda üretilenleri olduğu gibi dikdörtgen, kare formda üretilenlerinin de bulmak mümkündür. Daha büyük boydaki hediyelerin ambalajlanabilmesi için büyük boy sıvamalı kutular üretilirken genel anlamda sıvamalı kutuların boyları ortalama bir değerdedir. Tercih edeceğiniz sıvamalı kutunun dış kısmında dijital baskılar ile farklı süslemeler yapılabilirken yazı yazılması da mümkündür. Kapaklı, mukavva kapaklı, karton kapaklı veya metal kapaklı sıvamalı kutuları görebilmeniz mümkündür. Burada tamamen zevkler ve kullanım amacına göre sipariş verilerek bu kutulara üretime sağlanabilir.


SİLİNDİR KUTU
Silindir kutuların kullanım alanları oldukça fazladır. Peki, silindir kutu çeşitleri nelerdir? Hediyelik silindir kutu, şık ve güzel tasarımlar ile içine koyacağınız hediyelerle oldukça ilgi çekici olmaktadır. Çeşitli renk ve desenlerle tasarlanan bu silindir kutular oldukça hoş gözükmektedir. Afiş, proje ve harita kutusu, yaptığınız çalışmaların daha düzenli ve zarar görmeden taşınmasını sağlar. Böylelikle de projeleriniz zarar görmez. Ayrıca çevreye duyarlı ham maddelerde üretilmesi bu kutuları tercih edilir kılmıştır. Gıdalar için silindir kutu, kuruyemişler, şekerler, kahveler ve diğer gıdalar için kullanılabilir.
Kozmetikler için silindir kutu, kozmetik ürünleriniz güvenle taşıyabileceğiniz kutulardır. Böylelikle kozmetik ürünleriniz hem zarar görmez, hem de şık bir görünüm sağlar.
 
Silindir kutuların üretimi isteğe göre belirlenen boyutlar ve ölçülerde üretilen ürünlerdir. Bu ürünler üretilirken dijital baskı ve tasarım konusunda bazı uygulamalar da yapılmaktadır. Ayrıca silindir kutuların yanında taşıma ipi gibi bir ekleme de yapılmaktadır. Bu da tüketicilerin bu ürünleri daha kolay taşımasını sağlamaktadır. Silindir kutuların metal veya karton kapaklı çeşitleri bulunabilmektedir. Şişe silindir kutu üretimi yapıldıktan sonra kullanım sırasında şişe ile arasında boşluk bulunursa bu hem ses yapmasına hem de ürünün zarar görmesine neden olabilmektedir. Tüm bu sorunların oluşmaması için kutunun içerisine seperatör yerleştirilmektedir. Seperatörün bulunması ürünün sabit kalmasına ve ses çıkarmamasına, ayrıca zarar görmemesine yardımcı olacaktır. Silindir kutu ambalaj olarak da pek çok firmanın tercih ettiği bir üründür.