Her ZamanFarklıOlmaya Çalışıyoruz.

Mikro ve Taslamalı Ürünler Nedir ?

Mikro Ürünler : Ondüle ve Safya Materyal’larının Üzerine İstenilen Gramaj ve İstenilen Büyüklükte Kağıtların Ofset, Flekso veya Serigraf Baskı Teknikleri Kullanılarak Sıvaması yada Kağıt Sıvaması Olmadan Direk Safya Malzemenin Üzerine Flekso veya Serigraf Baskı Teknikleri Kullanılarak Üretimleri Yapılan Bir Uygulama Yöntemidir. Günümüzde Mikro Kutular, Tekstil ve Kumaş Etiketleri, Yarı Taslamalı Kutular, Özel Kesimli Kutular, Hediyelik Eşya Kutuları, Ayakkabı Kutuları, Saat Kutuları, Kargo Kutuları, Pide, Pizza, Lahmacun Kutuları, Meyve Kutuları, Ofset ve Flekso Baskılı Koliler, Baskısız Koliler, İhracat Kolileri, Kargo Kolileri, Tekstil Kolileri, Tutmalı Koliler Gibi Ürünlerin Baskıları, Sıvamaları, Kesim ve Varsa Yapıştırmaları Yapılıp Siz Değerli Müşterilerimize İvedi Şekilde Teslimatları Yapılır.

 

Taslamalı Ürünler : Ofset Baskı yada Yaldız Baskı Yapılan Kağıt Yada Cilt Bezine Mukavva Sıvanarak Yapılan Özel Bir Kutu Sistemidir. Daha Çok Parfüm, Çeyiz, Hediyelik Eşya, Medikal ve Güzellik Ürün, Takı ve Mücevher, Teknolojik Ürünler İçin Kullanılar Bir Kutu Sistemidir.

250Çeşit Ürün
600+Müşteri

Mikro ve Taslamalı Ürünler Neden Tercih Edilir ?

Mikro Ürünler : Kağıt Sıvamalı yada Sıvamasız Olsunlar, Mukavemet Olarak Diğer Ürün Gruplarına Göre Daha Dayanıklıdırlar. Ürün Taşıma Kabiliyetleri Çok Yüksektir. Özellikle Büyük Ebatlı Kutularda ve Kolilerde Kullanılan Bir Üretim Tekniğidir. Malzeme Kalitesine Göre Bir Çok Değişik Çeşidi Vardır. Dayanıklığından Dolayı Bir Çok Sektörde En Çok Tercih Edilen Ürün Grubudur. 

 

Taslamalı Ürünler : Genellikle Kuşe Kağıt ve Cilt Bezi Ürünlerinin Mukavva Üzerine Sıvanması Yöntemiyle Oluşan Bir Kutu Sistemidir. Mukavemet Olarak Çok Güçlüdür. Darbelere Karşı Çok Sağlam Olduğu İçin Genellikle Pahalı ve Değerli Ürünlerin Taşınmasında ve Sunumunda Öne Çıkar.

  • Etiket
  • Mikro Kutu
  • Flekso Kutu
  • Taslamalı Kutu
  • Ambalaj
  • Koli